Startovné jako dárek


I letos pro vás máme připraven dárkový poukaz na jednu z tratí Baroko maratonu. Obdarujte své přátele poukázkou na jeden z nejhezčích závodů s jeho neopakovatelnou specifickou atmosférou. Stačí vyplnit všechny potřebné údaje v následujícím formuláři a my vám pošleme na zadanou emailovou adresu dárkový poukaz včetně informací o platbě startovného.

Vánoční poukázky můžete objednat do 23. 12. Ostatní dárkové poukázky, např. k narozeninám, můžete objednávat i v průběhu příštího roku.

Pro ty, co běží Baroko bez vynechání jediného startu, máme startovné zcela zdarma. Pro uplatnění registrace zdarma nám napište na email info@barokomaraton.cz a my vám pošleme slevový kupon, který uvedete při registraci.

Jak správně uplatnit dárkový poukaz?

voucher_2017Každý dárkový poukaz (voucher) má svůj unikátní kód (slevový kupon). Pro správné uplatnění voucheru je nutné při online registraci vložit tento kód do políčka s názvem Slevový kupon a to bez nadbytečných mezer. Pokud byl kód správně zadán, objeví se u závodníka ve startovní listině stav registrace Zaplaceno. V opačném případě nás kontaktujte.

Dárkový voucher je nutné uplatnit do 24. 8. 2022.